liga-mol

Clasament, statisitici si meciuri in Liga Mol sezonul 2013-2014

Play-Off Liga Mol

Finala Ligii MOL

MOL 179 2014.03.09  16:15 HC Nové Zámky – ASC Corona Brasov  (DIGI Sport) – Rezultat: 4:2 (1:1, 0:1, 3:0) – 1:0
MOL 180 2014.03.10  17:45 HC Nové Zámky – ASC Corona Brasov  (DIGI Sport) – Rezultat 3:2 OT (1:0, 1:2, 0:0, 1:0) – 2:0
MOL 181 2014.03.13  17:30 ASC Corona Brasov – HC Nové Zámky  (DIGI Sport) – Rezultat 6:3 (1:0, 3:1, 2:2) – 1:2
MOL 182 2014.03.14  19:30 ASC Corona Brasov – HC Nové Zámky  (DIGI Sport) – Rezultat 5:6 (1:3, 2:1, 2:2) – 1:3
MOL 183 2014.03.17  18:30 HC Nové Zámky – ASC Corona Brasov  (DIGI Sport) – Rezultat 2:3 (2:1, 0:1, 0:1) – 3:2
MOL 184 2014.03.20 19:30  ASC Corona Brasov – HC Nové Zámky
MOL 185 2014.03.23  HC Nové Zámky – ASC Corona Brasov  (daca este nevoie)

Semifinale
MOL 169 2014.02.26 18:00 Dab.Docler – ASC Corona Brasov – Rezultat 1:2 (0:0, 1:1, 0:1) – 0:1
MOL 170 2014.02.26 18:00 HC Nové Zámky – Miskolci Jegesmedvék – Rezultat 4:2 (2:1, 1:0, 1:1) – 1:0
MOL 171 2014.02.27 18:00 Dab.Docler – ASC Corona Brasov - Rezultat 3:2 (0:0, 3:1, 0:1) – 1:1
MOL 172 2014.02.27 15:30 HC Nové Zámky – Miskolci Jegesmedvék – Rezultat 1:2 (1:0, 0:0, 0:2) – 1:1
MOL 173 2014.03.02 19:30 ASC Corona Brasov - Dab.Docler- Digi Sport – Rezultat:  5:4 ot. (0:2, 1:1, 3:1, 1:0) – 2:1
MOL 174 2014.03.02 15:30 Miskolci Jegesmedvék – HC Nové Zámky – Rezultat: 2:3 hu. (1:1, 0:0, 1:1, 0:1) – 1:2
MOL 175 2014.03.03 ASC Corona Brasov – Dab.Docler Digi Sport - 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) – 3:1
MOL 176 2014.03.03 18:30 Miskolci Jegesmedvék – HC Nové Zámky Miskolci Jégcsarnok (daca este nevoie)
MOL 177 2014.03.06 Dab.Docler – ASC Corona Brasov Dunaújváros (daca este nevoie)
MOL 178 2014.03.06 HC Nové Zámky – Miskolci Jegesmedvék Érsekújvár (daca este nevoie)

Clasament Liga Mol

#   Echipa MJ C E P GoalsDiff Pct
1 Dab.Docler 47 32 0 15 194:12272 94
2 HC Nové Zámky 47 29 0 18 184:14836 88
3 Corona Brașov Wolves 47 26 0 21 157:13324 82
4 Miskolci Jegesmedvék 47 28 0 19 163:12736 81
5 HSC Csíkszereda 47 27 0 20 139:1381 76
6 Ferencvárosi TC 47 21 0 26 185:198-13 68
7 UTE 48 2 0 46 85:241-156 6

Meciuri  in Liga Mol

Meci Scor
2 September 2013 18:00 Nové Zámky
HC Nové Zámky – Dab.Docler
3 - 1
3 September 2013 19:00 Miercurea Ciuc
HSC Csíkszereda – Corona Brașov Wolves
2 - 4
5 September 2013 18:00 Budapest Újpesti Jégcsarnok
UTE – Miskolci Jegesmedvék
0 - 6
6 September 2013 18:00 Nové Zámky
HC Nové Zámky – Ferencvárosi TC
7 - 3
8 September 2013 17:30 Miercurea Ciuc
HSC Csíkszereda – Dab.Docler
3 - 4 AET
8 September 2013 18:00 Miskolc
Miskolci Jegesmedvék – HC Nové Zámky
4 - 3 AET
8 September 2013 20:00 Brașov
Corona Brașov Wolves – UTE
4 - 2
9 September 2013 17:00 Miercurea Ciuc
HSC Csíkszereda – UTE
6 - 1
9 September 2013 18:30 Miskolc
Miskolci Jegesmedvék – Ferencvárosi TC
2 - 6
9 September 2013 19:30 Brașov
Corona Brașov Wolves – Dab.Docler
2 - 3 AET
13 September 2013 18:00 Nové Zámky
HC Nové Zámky – Corona Brașov Wolves
3 - 2
13 September 2013 18:00 Dunaújváros
Dab.Docler – Ferencvárosi TC
3 - 1
13 September 2013 18:30 Miskolc
Miskolci Jegesmedvék – HSC Csíkszereda
4 - 2
15 September 2013 18:00 Dunaújváros
Dab.Docler – Miskolci Jegesmedvék
3 - 2
15 September 2013 18:00 Budapest Pesterzsébeti
Ferencvárosi TC – HSC Csíkszereda
3 - 4 AET
15 September 2013 18:30 Budapest Újpesti Jégcsarnok
UTE – Corona Brașov Wolves
2 - 5
16 September 2013 18:00 Nové Zámky
HC Nové Zámky – UTE
6 - 1
16 September 2013 18:30 Dunaújváros
Dab.Docler – HSC Csíkszereda
10 - 2
16 September 2013 19:00 Budapest Pesterzsébeti
Ferencvárosi TC – Corona Brașov Wolves
4 - 3 AET
20 September 2013 18:30 Miskolc
Miskolci Jegesmedvék – UTE
2 - 1 AET
20 September 2013 19:00 Miercurea Ciuc
HSC Csíkszereda – HC Nové Zámky
4 - 1
20 September 2013 19:00 Budapest Pesterzsébeti
Ferencvárosi TC – Dab.Docler
2 - 4
21 September 2013 19:15 Miskolc
Miskolci Jegesmedvék – Ferencvárosi TC
5 - 4 AET
22 September 2013 18:00 Dunaújváros
Dab.Docler – UTE
6 - 0
22 September 2013 19:30 Brașov
Corona Brașov Wolves – HC Nové Zámky
9 - 5
23 September 2013 18:00 Budapest Pesterzsébeti
Ferencvárosi TC – UTE
6 - 1
23 September 2013 19:30 Brașov
Corona Brașov Wolves – HSC Csíkszereda
3 - 1
27 September 2013 18:00 Nové Zámky
HC Nové Zámky – UTE
4 - 1
27 September 2013 19:00 Miercurea Ciuc
HSC Csíkszereda – Miskolci Jegesmedvék
2 - 1
27 September 2013 19:00 Brașov
Corona Brașov Wolves – Ferencvárosi TC
3 - 2
29 September 2013 18:00 Miercurea Ciuc
HSC Csíkszereda – Ferencvárosi TC
8 - 3
29 September 2013 19:00 Brașov
Corona Brașov Wolves – Miskolci Jegesmedvék
4 - 5 o.P.
30 September 2013 18:00 Dunaújváros
Dab.Docler – HC Nové Zámky
3 - 4
1 October 2013 18:30 Budapest Újpesti Jégcsarnok
UTE – Dab.Docler
1 - 5
4 October 2013 18:00 Nové Zámky
HC Nové Zámky – HSC Csíkszereda
3 - 4 o.P.
4 October 2013 18:00 Dunaújváros
Dab.Docler – Corona Brașov Wolves
5 - 2
4 October 2013 19:00 Budapest Pesterzsébeti
Ferencvárosi TC – UTE
5 - 2
6 October 2013 18:00 Miskolc
Miskolci Jegesmedvék – Corona Brașov Wolves
3 - 1
6 October 2013 18:00 Nové Zámky
HC Nové Zámky – Dab.Docler
4 - 1
6 October 2013 18:30 Budapest Újpesti Jégcsarnok
UTE – HSC Csíkszereda
0 - 2
7 October 2013 18:00 Dunaújváros
Dab.Docler – HSC Csíkszereda
3 - 0
7 October 2013 18:00 Budapest Újpesti Jégcsarnok
UTE – Miskolci Jegesmedvék
1 - 4
7 October 2013 19:00 Budapest Pesterzsébeti
Ferencvárosi TC – Corona Brașov Wolves
4 - 1
11 October 2013 17:30 Miercurea Ciuc
HSC Csíkszereda – UTE
3 - 2
11 October 2013 18:00 Budapest Pesterzsébeti
Ferencvárosi TC – HC Nové Zámky
4 - 5
11 October 2013 18:30 Miskolc
Miskolci Jegesmedvék – Dab.Docler
2 - 5
13 October 2013 18:00 Miskolc
Miskolci Jegesmedvék – HC Nové Zámky
6 - 5 AET
13 October 2013 18:00 Dunaújváros
Dab.Docler – Ferencvárosi TC
5 - 7
13 October 2013 19:15 Brașov
Corona Brașov Wolves – UTE
9 - 2
14 October 2013 18:30 Budapest Pesterzsébeti
Ferencvárosi TC – Miskolci Jegesmedvék
5 - 8
18 October 2013 18:00 Nové Zámky
HC Nové Zámky – Ferencvárosi TC
5 - 4 AET
18 October 2013 18:30 Miskolc
Miskolci Jegesmedvék – UTE
7 - 1
20 October 2013 18:00 Miskolc
Miskolci Jegesmedvék – Corona Brașov Wolves
4 - 3 AET
21 October 2013 18:30 Budapest Újpesti Jégcsarnok
UTE – Corona Brașov Wolves
3 - 5
21 October 2013 19:00 Budapest Pesterzsébeti
Ferencvárosi TC – Miskolci Jegesmedvék
6 - 1
25 October 2013 17:30 Brașov
Corona Brașov Wolves – HSC Csíkszereda
4 - 1
25 October 2013 18:00 Dunaújváros
Dab.Docler – UTE
7 - 2
25 October 2013 18:30 Miskolc
Miskolci Jegesmedvék – HC Nové Zámky
4 - 3
27 October 2013 18:00 Miercurea Ciuc
HSC Csíkszereda – HC Nové Zámky
2 - 1
27 October 2013 18:30 Budapest Újpesti Jégcsarnok
UTE – Ferencvárosi TC
7 - 6 AET
27 October 2013 19:00 Brașov
Corona Brașov Wolves – Miskolci Jegesmedvék
4 - 2
28 October 2013 19:00 Brașov
Corona Brașov Wolves – HC Nové Zámky
1 - 5
28 October 2013 19:00 Miercurea Ciuc
HSC Csíkszereda – Miskolci Jegesmedvék
3 - 2 AET
28 October 2013 19:00 Budapest Pesterzsébeti
Ferencvárosi TC – Dab.Docler
6 - 5 o.P.
1 November 2013 18:00 Nové Zámky
HC Nové Zámky – UTE
8 - 1
1 November 2013 19:00 Miercurea Ciuc
HSC Csíkszereda – Ferencvárosi TC
2 - 6
1 November 2013 19:00 Brașov
Corona Brașov Wolves – Dab.Docler
3 - 1
3 November 2013 18:00 Miercurea Ciuc
HSC Csíkszereda – Dab.Docler
3 - 2 AET
3 November 2013 18:00 Nové Zámky
HC Nové Zámky – Miskolci Jegesmedvék
5 - 2
3 November 2013 19:00 Brașov
Corona Brașov Wolves – Ferencvárosi TC
3 - 2 AET
15 November 2013 18:00 Dunaújváros
Dab.Docler – Miskolci Jegesmedvék
0 - 3
15 November 2013 18:00 Budapest Újpesti Jégcsarnok
UTE – Corona Brașov Wolves
0 - 5
15 November 2013 19:00 Budapest Pesterzsébeti
Ferencvárosi TC – HSC Csíkszereda
5 - 1
17 November 2013 18:00 Dunaújváros
Dab.Docler – Corona Brașov Wolves
3 - 2
17 November 2013 18:30 Budapest Újpesti Jégcsarnok
UTE – HSC Csíkszereda
3 - 5
17 November 2013 19:00 Budapest Pesterzsébeti
Ferencvárosi TC – HC Nové Zámky
5 - 6 o.P.
18 November 2013 18:00 Nové Zámky
HC Nové Zámky – Corona Brașov Wolves
5 - 0
18 November 2013 18:00 Budapest Újpesti Jégcsarnok
UTE – Dab.Docler
1 - 7
18 November 2013 18:30 Miskolc
Miskolci Jegesmedvék – HSC Csíkszereda
1 - 2
22 November 2013 18:00 Nové Zámky
HC Nové Zámky – Miskolci Jegesmedvék
4 - 1
22 November 2013 18:00 Budapest Újpesti Jégcsarnok
UTE – Ferencvárosi TC
2 - 3
24 November 2013 18:00 Miskolc
Miskolci Jegesmedvék – UTE
5 - 2
24 November 2013 19:00 Budapest Pesterzsébeti
Ferencvárosi TC – HC Nové Zámky
5 - 2
25 November 2013 19:30 Miercurea Ciuc
HSC Csíkszereda – Corona Brașov Wolves
5 - 4
26 November 2013 18:00 Budapest Újpesti Jégcsarnok
UTE – HC Nové Zámky
2 - 3
26 November 2013 19:00 Budapest Pesterzsébeti
Ferencvárosi TC – Miskolci Jegesmedvék
3 - 2 o.P.
29 November 2013 18:00 Dunaújváros
Dab.Docler – HC Nové Zámky
1 - 2 AET
29 November 2013 19:00 Brașov
Corona Brașov Wolves – HSC Csíkszereda
2 - 4
1 December 2013 18:00 Miercurea Ciuc
HSC Csíkszereda – Dab.Docler
2 - 1
1 December 2013 19:00 Brașov
Corona Brașov Wolves – Ferencvárosi TC
4 - 7
2 December 2013 18:00 Miskolc
Miskolci Jegesmedvék – HC Nové Zámky
4 - 2
2 December 2013 19:00 Miercurea Ciuc
HSC Csíkszereda – Ferencvárosi TC
6 - 3
2 December 2013 19:00 Brașov
Corona Brașov Wolves – Dab.Docler
4 - 5
6 December 2013 18:00 Nové Zámky
HC Nové Zámky – HSC Csíkszereda
4 - 3 o.P.
6 December 2013 18:30 Miskolc
Miskolci Jegesmedvék – Dab.Docler
5 - 3
6 December 2013 19:00 Budapest Pesterzsébeti
Ferencvárosi TC – Corona Brașov Wolves
2 - 4
8 December 2013 18:00 Dunaújváros
Dab.Docler – HSC Csíkszereda
7 - 0
8 December 2013 18:30 Budapest Újpesti Jégcsarnok
UTE – Corona Brașov Wolves
1 - 3
9 December 2013 18:00 Budapest Újpesti Jégcsarnok
UTE – HSC Csíkszereda
2 - 6
9 December 2013 18:00 Nové Zámky
HC Nové Zámky – Ferencvárosi TC
4 - 3
9 December 2013 18:30 Miskolc
Miskolci Jegesmedvék – Corona Brașov Wolves
2 - 1 o.P.
12 December 2013 18:00 Nové Zámky
HC Nové Zámky – Miskolci Jegesmedvék
2 - 5
12 December 2013 18:00 Dunaújváros
Dab.Docler – UTE
4 - 2
14 December 2013 18:30 Dunaújváros
Dab.Docler – Miskolci Jegesmedvék
2 - 1 o.P.
14 December 2013 19:30 Miercurea Ciuc
HSC Csíkszereda – Corona Brașov Wolves
2 - 3
15 December 2013 19:00 Budapest Pesterzsébeti
Ferencvárosi TC – UTE
5 - 2
20 December 2013 18:30 Budapest Újpesti Jégcsarnok
UTE – HC Nové Zámky
6 - 8
20 December 2013 19:00 Budapest Pesterzsébeti
Ferencvárosi TC – Dab.Docler
5 - 8
22 December 2013 18:00 Nové Zámky
HC Nové Zámky – Dab.Docler
3 - 4 o.P.
22 December 2013 18:30 Budapest Újpesti Jégcsarnok
UTE – Ferencvárosi TC
3 - 4
29 December 2013 18:00 Miercurea Ciuc
HSC Csíkszereda – UTE
1 - 4
29 December 2013 18:00 Miskolc
Miskolci Jegesmedvék – Ferencvárosi TC
7 - 2
29 December 2013 19:00 Brașov
Corona Brașov Wolves – HC Nové Zámky
4 - 2
30 December 2013 17:00 Brașov
Corona Brașov Wolves – UTE
2 - 1
30 December 2013 18:00 Dunaújváros
Dab.Docler – Ferencvárosi TC
6 - 4
30 December 2013 19:00 Miercurea Ciuc
HSC Csíkszereda – HC Nové Zámky
2 - 5
1 January 2014 18:30 Miskolc
Miskolci Jegesmedvék – Dab.Docler
4 - 5 o.P.
3 January 2014 18:00 Dunaújváros
Dab.Docler – Corona Brașov Wolves
3 - 1
3 January 2014 18:00 Nové Zámky
HC Nové Zámky – HSC Csíkszereda
4 - 5 o.P.
3 January 2014 18:00 Budapest Újpesti Jégcsarnok
UTE – Miskolci Jegesmedvék
0 - 4
5 January 2014 18:00 Miskolc
Miskolci Jegesmedvék – HSC Csíkszereda
5 - 3
5 January 2014 18:00 Dunaújváros
Dab.Docler – HC Nové Zámky
5 - 0
5 January 2014 19:00 Budapest Pesterzsébeti
Ferencvárosi TC – Corona Brașov Wolves
1 - 4
6 January 2014 18:00 Nové Zámky
HC Nové Zámky – Corona Brașov Wolves
0 - 5
6 January 2014 18:30 Miskolc
Miskolci Jegesmedvék – UTE
5 - 0
6 January 2014 19:00 Budapest Pesterzsébeti
Ferencvárosi TC – HSC Csíkszereda
3 - 4 o.P.
10 January 2014 18:00 Budapest Újpesti Jégcsarnok
UTE – Dab.Docler
1 - 5
10 January 2014 18:30 Miskolc
Miskolci Jegesmedvék – HC Nové Zámky
4 - 1
10 January 2014 19:30 Brașov
Corona Brașov Wolves – HSC Csíkszereda
2 - 3
12 January 2014 18:00 Miercurea Ciuc
HSC Csíkszereda – Ferencvárosi TC
4 - 3 o.P.
12 January 2014 18:00 Dunaújváros
Dab.Docler – Miskolci Jegesmedvék
4 - 3
12 January 2014 18:30 Budapest Újpesti Jégcsarnok
UTE – HC Nové Zámky
1 - 8
13 January 2014 18:00 Budapest Újpesti Jégcsarnok
UTE – Miskolci Jegesmedvék
2 - 4
13 January 2014 18:00 Nové Zámky
HC Nové Zámky – Dab.Docler
3 - 4
13 January 2014 19:30 Brașov
Corona Brașov Wolves – Ferencvárosi TC
1 - 3
17 January 2014 19:00 Miercurea Ciuc
HSC Csíkszereda – Corona Brașov Wolves
3 - 4
19 January 2014 18:30 Budapest Újpesti Jégcsarnok
UTE – Dab.Docler
1 - 6
19 January 2014 19:00 Miercurea Ciuc
HSC Csíkszereda – Miskolci Jegesmedvék
3 - 1
20 January 2014 18:00 Dunaújváros
Dab.Docler – HC Nové Zámky
6 - 4
20 January 2014 19:00 Brașov
Corona Brașov Wolves – Miskolci Jegesmedvék
6 - 3
20 January 2014 19:00 Budapest Pesterzsébeti
Ferencvárosi TC – UTE
5 - 3
24 January 2014 18:00 Budapest Újpesti Jégcsarnok
UTE – HSC Csíkszereda
2 - 4
24 January 2014 18:30 Miskolc
Miskolci Jegesmedvék – Dab.Docler
3 - 0
24 January 2014 19:00 Budapest Pesterzsébeti
Ferencvárosi TC – HC Nové Zámky
3 - 6
26 January 2014 18:00 Miskolc
Miskolci Jegesmedvék – HSC Csíkszereda
1 - 3
26 January 2014 18:00 Dunaújváros
Dab.Docler – Ferencvárosi TC
9 - 2
27 January 2014 18:00 Nové Zámky
HC Nové Zámky – HSC Csíkszereda
3 - 2
27 January 2014 18:30 Dunaújváros
Dab.Docler – UTE
8 - 3
31 January 2014 19:00 Brașov
Corona Brașov Wolves – HC Nové Zámky
3 - 5
31 January 2014 19:00 Miercurea Ciuc
HSC Csíkszereda – UTE
6 - 1
31 January 2014 19:00 Budapest Pesterzsébeti
Ferencvárosi TC – Miskolci Jegesmedvék
6 - 5
2 February 2014 18:00 Miercurea Ciuc
HSC Csíkszereda – HC Nové Zámky
2 - 3
2 February 2014 19:00 Brașov
Corona Brașov Wolves – UTE
6 - 1
2 February 2014 19:00 Budapest Pesterzsébeti
Ferencvárosi TC – Dab.Docler
3 - 7
14 February 2014 18:00 Budapest Újpesti Jégcsarnok
UTE – HC Nové Zámky
2 - 3
14 February 2014 19:00 Miercurea Ciuc
HSC Csíkszereda – Dab.Docler
3 - 0
14 February 2014 19:30 Brașov
Corona Brașov Wolves – Miskolci Jegesmedvék
1 - 4
16 February 2014 18:00 Miercurea Ciuc
HSC Csíkszereda – Miskolci Jegesmedvék
0 - 3
16 February 2014 18:00 Nové Zámky
HC Nové Zámky – Ferencvárosi TC
9 - 2
16 February 2014 19:00 Brașov
Corona Brașov Wolves – Dab.Docler
5 - 3
18 February 2014 18:00 Budapest Újpesti Jégcsarnok
UTE – Ferencvárosi TC
4 - 7
20 February 2014 18:00 Dunaújváros
Dab.Docler – Corona Brașov Wolves
2 - 3
21 February 2014 18:00 Nové Zámky
HC Nové Zámky – UTE
3 - 2
21 February 2014 18:30 Miskolc
Miskolci Jegesmedvék – Corona Brașov Wolves
2 - 3
21 February 2014 19:00 Budapest Pesterzsébeti
Ferencvárosi TC – HSC Csíkszereda
2 - 1
23 February 2014 18:00 Dunaújváros
Dab.Docler – HSC Csíkszereda
-:-
23 February 2014 18:00 Nové Zámky
HC Nové Zámky – Corona Brașov Wolves
-:-
23 February 2014 18:00 Miskolc
Miskolci Jegesmedvék – Ferencvárosi TC
-:-