Campionatul National 2016/2017

Sezon Regulat 6 echipe

Etapa nr. Joc DATA Ora ECHIPA A vs ECHIPA B Rezultat Patinoar
Etapa 1 CN 1 15.09.2016 18:30 Progym Gheorgheni vs ASC Corona Braşov (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 2 16.09.2016 18:30 Progym Gheorgheni vs ASC Corona Braşov (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 3 14.09.2016 18:30 Steaua Bucureşti vs Sport Club Miercurea Ciuc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 4 15.09.2016 18:30 Steaua Bucureşti vs Sport Club Miercurea Ciuc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 5 16.12.2016 18:30 Sportul Studenţesc vs CSM Dunărea Galaţi (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galaţi
CN 6 17.12.2016 11:30 Sportul Studenţesc vs CSM Dunărea Galaţi (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galaţi
Etapa 2 CN 7 20.09.2016 18:30 CSM Dunărea Galaţi vs Steaua Bucureşti (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galaţi
CN 8 21.09.2016 18:30 CSM Dunărea Galaţi vs Steaua Bucureşti (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galaţi
CN 9 19.09.2016 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs Progym Gheorgheni (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 10 20.09.2016 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs Progym Gheorgheni (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 11 17.09.2016 18:30 ASC Corona Braşov vs Sportul Studenţesc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
CN 12 18.09.2016 11:30 ASC Corona Braşov vs Sportul Studenţesc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
Etapa 3 CN 13 27.09.2016 18:30 CSM Dunărea Galaţi vs Progym Gheorgheni (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galaţi
CN 14 28.09.2016 18:30 CSM Dunărea Galaţi vs Progym Gheorgheni (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galaţi
CN 15 23.10.2016 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs ASC Corona Braşov (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 16 24.09.2016 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs ASC Corona Braşov (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 17 24.09.2016 18:30 Sportul Studenţesc vs Steaua Bucureşti (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
CN 18 25.09.2016 11:30 Sportul Studenţesc vs Steaua Bucureşti (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
Etapa 4 CN 19 30.09.2016 18:30 ASC Corona Braşov vs CSM Dunărea Galaţi (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
CN 20 01.10.2016 18:30 ASC Corona Braşov vs CSM Dunărea Galaţi (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
CN 21 30.09.2016 18:30 Steaua Bucureşti vs Progym Gheorgheni (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 22 01.10.2016 18:30 Steaua Bucureşti vs Progym Gheorgheni (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 23 01.10.2016 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs Sportul Studenţesc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 24 02.10.2016 11:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs Sportul Studenţesc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
Etapa 5 CN 25 18.10.2016 18:30 CSM Dunărea Galaţi vs Sport Club Miercurea Ciuc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galaţi
CN 26 17.01.2017 18:30 CSM Dunărea Galaţi vs Sport Club Miercurea Ciuc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galaţi
CN 27 15.10.2016 18:30 ASC Corona Braşov vs Steaua Bucureşti (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
CN 28 16.10.2016 18:30 ASC Corona Braşov vs Steaua Bucureşti (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
CN 29 08.10.2016 18:30 Progym Gheorgheni vs Sportul Studenţesc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 30 09.10.2016 11:30 Progym Gheorgheni vs Sportul Studenţesc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
  Repriza suplimentară   5 minute    

 

       Etapa        Nr. J        DATA Ora                    ECHIPA A                  vs                  ECHIPA B Rezultat Patinoar
Etapa 6 CN 31 14.10.2016 18:30 ASC Corona Braşov vs Progym Gheorgheni (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
CN 32 15.10.2016 18:30 ASC Corona Braşov vs Progym Gheorgheni (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
CN 33 07.11.2016 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs Steaua Bucureşti (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
CN 34 08.11.2016 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs Steaua Bucureşti (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
CN 35 15.10.2016 18:30 CSM Dunărea Galaţi vs Sportul Studenţesc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galaţi
CN 36 16.10.2017 11:30 CSM Dunărea Galaţi vs Sportul Studenţesc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galaţi
Etapa 7 CN 37 01.11.2016 18:30 Steaua Bucureşti vs CSM Dunărea Galaţi (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
CN 38 02.11.2016 18:30 Steaua Bucureşti vs CSM Dunărea Galaţi (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
CN 39 04.11.2016 18:30 Progym Gheorgheni vs Sport Club Miercurea Ciuc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 40 05.11.2016 18:30 Progym Gheorgheni vs Sport Club Miercurea Ciuc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 41 28.10.2016 18:30 Sportul Studenţesc vs ASC Corona Braşov (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
CN 42 29.10.2016 11:30 Sportul Studenţesc vs ASC Corona Braşov (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
Etapa 8 CN 43 11.11.2016 18:30 Progym Gheorgheni vs CSM Dunărea Galaţi (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 44 12.11.2016 18:30 Progym Gheorgheni vs CSM Dunărea Galaţi (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 45 21.10.2016 18:30 ASC Corona Braşov vs Sport Club Miercurea Ciuc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
CN 46 04.12.2016 18:30 ASC Corona Braşov vs Sport Club Miercurea Ciuc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
CN 47 12.11.2016 18:30 Steaua Bucureşti vs Sportul Studenţesc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
CN 48 13.11.2016 11:30 Steaua Bucureşti vs Sportul Studenţesc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
Etapa 9 CN 49 21.11.2016 18:30 CSM Dunărea Galaţi vs ASC Corona Braşov (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galaţi
CN 50 22.11.2016 18:30 CSM Dunărea Galaţi vs ASC Corona Braşov (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galaţi
CN 51 18.11.2016 18:30 Progym Gheorgheni vs Steaua Bucureşti (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
CN 52 19.11.2016 18:30 Progym Gheorgheni vs Steaua Bucureşti (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
CN 53 19.11.2016 18:30 Sportul Studenţesc vs Sport Club Miercurea Ciuc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 54 20.11.2016 11:30 Sportul Studenţesc vs Sport Club Miercurea Ciuc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
Etapa 10 CN 55 17.11.2016 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs CSM Dunărea Galaţi (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 56 18.11.2016 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs CSM Dunărea Galaţi (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 57 30.11.2016 18:30 Steaua Bucureşti vs ASC Corona Braşov (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
CN 58 01.12.2016 18:30 Steaua Bucureşti vs ASC Corona Braşov (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
CN 59 26.11.2016 18:30 Sportul Studenţesc vs Progym Gheorgheni (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 60 27.11.2016 11:30 Sportul Studenţesc vs Progym Gheorgheni (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
  Repriza suplimentară   5 minute  

 

Etapa Nr. J DATA Ora ECHIPA A vs ECHIPA B Rezultat  
Etapa 11 CN 61 02.12.2016 18:30 Progym Gheorgheni vs ASC Corona Braşov (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 62 05.01.2017 18:30 Steaua Bucureşti vs Sport Club Miercurea Ciuc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
CN 63 28.01.2017 18:30 Sportul Studenţesc vs CSM Dunărea Galaţi (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galaţi
Etapa 12 CN 64 08.12.2016 18:30 CSM Dunărea Galaţi vs Steaua Bucureşti (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galaţi
CN 65 08.12.2016 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs Progym Gheorgheni (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 66 05.02.2017 11:30 ASC Corona Braşov vs Sportul Studenţesc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
Etapa 13 CN 67 07.01.2017 18:30 CSM Dunărea Galaţi vs Progym Gheorgheni (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galaţi
CN 68 07.01.2017 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs ASC Corona Braşov (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 69 19.02.2017 11:30 Sportul Studenţesc vs Steaua Bucureşti (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
Etapa 14 CN 70 14.01.2017 18:30 ASC Corona Braşov vs CSM Dunărea Galaţi (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
CN 71 14.01.2017 18:30 Steaua Bucureşti vs Progym Gheorgheni (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
CN 72 26.02.2018 11:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs Sportul Studenţesc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
Etapa 15 CN 73 21.01.2017 18:30 CSM Dunărea Galaţi vs Sport Club Miercurea Ciuc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galaţi
CN 74 24.01.2017 18:30 ASC Corona Braşov vs Steaua Bucureşti (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
CN 75 05.03.2017 11:30 Progym Gheorgheni vs Sportul Studenţesc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
    Repriza suplimentară   5 minute        
Etapa Nr. J DATA Ora ECHIPA A vs ECHIPA B Rezultat  
Etapa 16 CN 76 28.01.2017 18:30 ASC Corona Braşov vs Progym Gheorgheni (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
CN 77 29.01.2017 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs Steaua Bucureşti (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 78 29.01.2017 11:30 CSM Dunărea Galaţi vs Sportul Studenţesc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galaţi
Etapa 17 CN 79 04.02.2017 18:30 Steaua Bucureşti vs CSM Dunărea Galaţi (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
CN 80 04.02.2017 18:30 Progym Gheorgheni vs Sport Club Miercurea Ciuc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 81 04.02.2017 18:30 Sportul Studenţesc vs ASC Corona Braşov (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
Etapa 18 CN 82 18.02.2017 18:30 Progym Gheorgheni vs CSM Dunărea Galaţi (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 83 18.02.2017 18:30 ASC Corona Braşov vs Sport Club Miercurea Ciuc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
CN 84 18.02.2017 18:30 Steaua Bucureşti vs Sportul Studenţesc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
Etapa 19 CN 85 25.02.2017 18:30 CSM Dunărea Galaţi vs ASC Corona Braşov (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galaţi
CN 86 25.02.2017 18:30 Progym Gheorgheni vs Steaua Bucureşti (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 87 25.02.2017 18:30 Sportul Studenţesc vs Sport Club Miercurea Ciuc (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
Etapa 20 CN 88 04.03.2017 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs CSM Dunărea Galaţi (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 89 04.03.2017 18:30 Steaua Bucureşti vs ASC Corona Braşov (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov
CN 90 04.03.2017 18:30 Sportul Studenţesc vs Progym Gheorgheni (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
    Repriza suplimentară   5 minute        

Semifinale Play Off

    nr. Joc DATA Ora ECHIPA A vs ECHIPA B Rezultat Patinoar
SF1 CN 121 07.03.2017   1 vs 4 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
SF2 CN 122 07.03.2017   2 vs 3 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
SF1 CN 123 08.03.2017   1 vs 4 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
SF2 CN 124 08.03.2017   2 vs 3 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
SF1 CN 125 11,03,2017   4 vs 1 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
SF2 CN 126 11.03.2017   3 vs 2 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
SF1 CN 127 12.03.2017   4 vs 1 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
SF2 CN 128 12.03.2017   3 vs 2 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
SF1 CN 129 14.03.2017   1 vs 4 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
SF2 CN 130 14.03.2017   2 vs 5 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
    Repriza suplimentară 10 mi nute   DT= Dacă trebuie  

DT

DT

DT

DT

Play-off „cel mai bun din 5 (cinci) meciuri”

Finale   Play Off

    nr. Joc DATA Ora ECHIPA A vs ECHIPA B Rezultat Patinoar
FMare CN 131 17.03.2017   W   SF1 vs W   SF2 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
FMare CN 132 18.03.2017   W   SF1 vs W   SF2 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
FMică CN 133 17.03.2017   L   SF1 vs L   SF2 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
FMică CN 134 18.03.2017   L   SF1 vs L   SF2 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
FMare CN 135 21.03.2017   W SF2 vs W SF1 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
FMare CN 136 22.03.2017   W SF2 vs W SF1 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
FMică CN 137 21.03.2017   L   SF2 vs L   SF1 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
FMică CN 138 22.03.2017   L   SF2 vs L   SF1 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
FMare CN 139 24.03.2017   W   SF1 vs W   SF2 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
FMică CN 140 24.03.2017   L   SF1 vs L   SF2 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
FMare CN 141 26.03.2017   W   SF2 vs W   SF1 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
FMare CN 142 28.03.2017   W   SF1 vs W   SF2 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  

DT

DT

DT

DT

DT

Play-off „cel mai bun din 7 (şapte) meciuri” – Finala mare                                             DT= Dacă trebuie

Finala mare, repriză suplimentară de 20 de minute (locurile 1 si 2)

Play-off „cel mai bun din 5 (cinci) meciuri” – Finala mică

Finala mică, repriză suplimentară de 10 de minute (locurile 3 şi 4)

Stabilire Clasament locurile 5 și 6

  nr. Joc DATA Ora ECHIPA A vs ECHIPA B Rezultat Patinoar
CN 143 24.03.2017   6 vs 5 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
CN 144 25.03.2017   5 vs 6 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
CN 145 26.03.2017   5 vs 6 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
CN 146 tba   6 vs 5 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
CN 147 tba   6 vs 5 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
  Repriza suplimentară 10 mi nute       DT= Dacă trebuie

DT

DT

Play-off „cel mai bun din 5 (cinci) meciuri” – Stabilirea Clasamentului

Repriza suplimentară de 10 de minute (locurile 5 şi 6)

Comisia Centrală de Competiţii           17 august 2016